Sallee

sallee
Movie Buff - 432 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2010
Location: Falmouth, UK, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 66% Jeepers Creepers (2001) - Rated 17 Jan 2011
77 63% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 17 Jan 2011
60 23% Crank (2006) - Rated 17 Jan 2011
66 36% Save the Last Dance (2001) - Rated 17 Jan 2011
82 81% Clueless (1995) - Rated 17 Jan 2011
60 23% Kindergarten Cop (1990) - Rated 17 Jan 2011
80 74% Nosferatu (1922) - Rated 17 Jan 2011
60 23% Monster House (2006) - Rated 17 Jan 2011
59 20% The Santa Clause (1994) - Rated 17 Jan 2011
67 37% Bicentennial Man (1999) - Rated 17 Jan 2011