![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Salmaneser | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2007
Location: Belgium
|

| 87 | Inception (2010) - Sep 06, 2010 |
| 75 | Boy A (2008) - Aug 25, 2010 |
| 71 | Alvin and the Chipmunks (2007) - Aug 25, 2010 |
| 76 | Unbreakable (2000) - Aug 25, 2010 |
| 77 | Seven Samurai (1954) - Aug 25, 2010 |
| 82 | Avatar (2009) - Aug 25, 2010 |
| 88 | The Dark Knight (2008) - Aug 25, 2010 |
| 87 | Batman Begins (2005) - Aug 25, 2010 |
| 80 | Public Enemies (2009) - Aug 25, 2010 |
| 64 | Minotaur (2006) - Aug 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |