Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SamL
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
96 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
5 A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007
92 Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007
15 Crash (2005) - Aug 13, 2007
100 Dangerous Liaisons (1988) - Aug 13, 2007
94 Downfall (2004) - Aug 13, 2007
96 Elizabeth (1998) - Aug 13, 2007
98 The English Patient (1996) - Aug 13, 2007
60 Friday Night Lights (2004) - Aug 13, 2007
90 Gladiator (2000) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SamL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?