![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sam Bald | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: Canada
|

| 95 | The Darjeeling Limited (2007) - May 26, 2012 |
| 100 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 26, 2012 |
| 95 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 26, 2012 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - May 26, 2012 |
| 95 | The Abyss (1989) - May 05, 2012 |
| 100 | Unbreakable (2000) - Jan 10, 2012 |
| 70 | The Tree of Life (2011) - Jan 09, 2012 |
| 50 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 01, 2012 |
| 45 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jan 01, 2012 |
| 60 | Unstoppable (2010) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |