![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sam Lowry | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2775 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2009
Location: Staten Island, New York, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 2 | ATL (2006) - Apr 14, 2009 |
| 3 | Carrington (1995) - Apr 14, 2009 |
| 1 | Superhero Movie (2008) - Apr 14, 2009 |
| 1 | The Next Karate Kid (1994) - Apr 14, 2009 |
| 2 | Detroit Rock City (1999) - Apr 14, 2009 |
| 2 | Child's Play 2 (1990) - Apr 14, 2009 |
| 2 | Lilo & Stitch (2002) - Apr 14, 2009 |
| 1 | The Howling (1981) - Apr 14, 2009 |
| 1 | The Thirteenth Floor (1999) - Apr 14, 2009 |
| 2 | Reality Bites (1994) - Apr 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |