Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Samael
Film Freak - 701 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2007
Location: istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Bronson (2009) - Feb 08, 2012
80 Moneyball (2011) - Feb 02, 2012
80 True Grit (2010) - Jan 31, 2012
75 Warrior (2011) - Jan 28, 2012
60 Cowboys & Aliens (2011) - Jan 22, 2012
72 The Proposal (2009) - Jan 01, 2012
50 Melancholia (2011) - Nov 13, 2011
70 Conan the Barbarian (2011) - Nov 07, 2011
55 Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011) - Nov 05, 2011
Mini-Review: 20 etmez ama Erdal Be%u015Fikçio%u011Flu'nun hatr%u0131na 55
90 This Must Be the Place (2011) - Oct 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Samael. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Samael's Favorite...