Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sammm
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2010
Location: UK
Recent Rankings
99 Jennifer's Body (2009) - Feb 25, 2010
30 Panic Room (2002) - Feb 25, 2010
32 Catch That Kid (2004) - Feb 25, 2010
100 Speak (2004) - Feb 25, 2010
29 Zathura (2005) - Feb 25, 2010
95 In the Land of Women (2006) - Feb 25, 2010
85 The Cake Eaters (2007) - Feb 25, 2010
70 Cutlass (2007) - Feb 25, 2010
65 The Messengers (2007) - Feb 25, 2010
35 Jumper (2008) - Feb 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sammm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Sammm's Favorite...