Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SamuelLosher
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2010
Location: Knoxville, TN, USA
Recent Rankings
83 A Serious Man (2009) - Oct 26, 2010
80 Gimme Shelter (1970) - Oct 26, 2010
95 The Crying Game (1992) - Oct 26, 2010
70 Burn After Reading (2008) - Oct 26, 2010
80 The Good Son (1993) - Oct 26, 2010
85 Magnolia (1999) - Oct 26, 2010
85 Mulholland Drive (2001) - Oct 26, 2010
90 There Will Be Blood (2007) - Oct 26, 2010
80 Grosse Pointe Blank (1997) - Oct 26, 2010
80 Up (2009) - Oct 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SamuelLosher. Why not go rank more films, then come back and check it out again?