![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Samuka | |
![]() |
Film Freak - 611 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2009
|
|
Message Sent!
Bio: orange-moeba ... here!
| |

| 87 | Lake Tahoe (2008) - Feb 02, 2012 |
| 65 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 31, 2012 |
| 40 | 2 Coelhos (2012) - Jan 31, 2012 |
| 97 | Sátántangó (1994) - Jan 31, 2012 |
| 96 | The Turin Horse (2011) - Jan 31, 2012 |
| 91 | Vivre Sa Vie (1962) - Jan 22, 2012 |
| 40 | Boys Love (2006) - Jan 22, 2012 |
| 93 | La Ciénaga (2001) - Jan 21, 2012 |
| 90 | Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Jan 21, 2012 |
| 88 | Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone (2008) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |