SanStarko

sanstarko
Movie Buff - 394 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2012
Location: Kirkcaldy, Fife, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 95% Léon: The Professional (1994) - Rated 14 Apr 2012
82 87% Hard Candy (2006) - Rated 14 Apr 2012
76 67% Top Gun (1986) - Rated 14 Apr 2012
70 37% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Rated 14 Apr 2012
69 33% Three Men and a Baby (1987) - Rated 14 Apr 2012
65 21% Twins (1988) - Rated 14 Apr 2012
85 91% Eddie Izzard: Definite Article (1996) - Rated 14 Apr 2012
78 74% Ricky Gervais Live 2: Politics (2004) - Rated 14 Apr 2012
64 17% Twister (1996) - Rated 12 Apr 2012
51 6% The Medallion (2003) - Rated 12 Apr 2012