![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SandyH | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2009
Location: USA
|

| 77 | The Longest Day (1962) - Jan 13, 2009 |
| 86 | Tombstone (1993) - Jan 13, 2009 |
| 71 | Back to the Future (1985) - Jan 13, 2009 |
| 15 | The Blair Witch Project (1999) - Jan 13, 2009 |
| 48 | When Harry Met Sally... (1989) - Jan 13, 2009 |
| 72 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 13, 2009 |
| 86 | Addams Family Values (1993) - Jan 13, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - Jan 13, 2009 |
| 85 | Das Boot (1981) - Jan 13, 2009 |
| 97 | 101 Dalmatians (1961) - Jan 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |