Saraeja

saraeja
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 22% Richie Rich (1994) - Rated 27 Aug 2012
85 85% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Aug 2012
75 56% Shrek 2 (2004) - Rated 27 Aug 2012
20 3% The Cat in the Hat (2003) - Rated 27 Aug 2012
65 35% Clueless (1995) - Rated 27 Aug 2012
80 71% The Science of Sleep (2006) - Rated 27 Aug 2012
80 71% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 27 Aug 2012
70 45% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 27 Aug 2012
72 50% In Time (2011) - Rated 26 Aug 2012
55 26% Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Rated 26 Aug 2012