SarahH197

sarahh197
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 09 Aug 2008
65 13% Liar Liar (1997) - Rated 09 Aug 2008
85 52% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Aug 2008
90 73% The NeverEnding Story (1984) - Rated 09 Aug 2008
90 73% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Aug 2008
60 7% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 09 Aug 2008
90 73% The Fifth Element (1997) - Rated 09 Aug 2008
70 26% Gladiator (2000) - Rated 09 Aug 2008
40 2% Scream (1996) - Rated 09 Aug 2008
90 73% Philadelphia (1993) - Rated 09 Aug 2008