![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sascha | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2011
Location: Germany
|

| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 24, 2011 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 24, 2011 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Oct 24, 2011 |
| 75 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Oct 24, 2011 |
| 75 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Oct 24, 2011 |
| 80 | The Shining (1980) - Oct 24, 2011 |
| 95 | City of God (2003) - Oct 24, 2011 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Oct 24, 2011 |
| 20 | The White Ribbon (2009) - Oct 24, 2011 |
| 0 | American Pie (1999) - Oct 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |