Sashmanash

sashmanash
Movie Buff - 259 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 82% Dead Poets Society (1989) - Rated 06 Sep 2014
79 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 06 Sep 2014
75 77% Gosford Park (2001) - Rated 06 Sep 2014
85 93% Chef (2014) - Rated 06 Sep 2014
25 7% The Butterfly Effect (2004) - Rated 20 Jun 2014
65 61% Jarhead (2005) - Rated 20 Jun 2014
65 61% Man on Fire (2004) - Rated 20 Jun 2014
40 23% Fools Rush In (1997) - Rated 20 Jun 2014
20 4% Waterworld (1995) - Rated 20 Jun 2014
45 29% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 30 May 2014