![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Saydeez | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Shining (1980) - Jun 16, 2009 |
| 75 | The Beach (2000) - Jun 16, 2009 |
| 95 | Psycho (1960) - Jun 16, 2009 |
| 70 | Casper (1995) - Jun 16, 2009 |
| 98 | Little Shop of Horrors (1986) - Jun 16, 2009 |
| 70 | Never Been Kissed (1999) - Jun 16, 2009 |
| 65 | She's All That (1999) - Jun 16, 2009 |
| 60 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jun 16, 2009 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Jun 16, 2009 |
| 98 | Ghostbusters (1984) - Jun 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |