Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ScarLetter
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 T8 Zodiac (2007) - Aug 17, 2007
80 T8 Hot Fuzz (2007) - Aug 17, 2007
85 T9 Ratatouille (2007) - Aug 17, 2007
60 T3 Identity (2003) - Jul 03, 2007
90 T10 Pan's Labyrinth (2006) - Jul 03, 2007
75 T7 Happy Gilmore (1996) - Jul 03, 2007
70 T6 Hocus Pocus (1993) - Jul 03, 2007
65 T4 The Net (1995) - Mar 10, 2007
25 T1 Resident Evil: Apocalypse (2004) - Mar 10, 2007
50 T2 Rush Hour 2 (2001) - Jan 19, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ScarLetter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?