![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Scary Nami | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Bio: mada mada dane
| |

| 85 | Crows Zero II (2009) - Nov 20, 2010 |
| 90 | Crows Zero (2007) - Nov 20, 2010 |
| 90 | Soranin (2010) - Nov 16, 2010 |
| 95 | The Matrix Reloaded (2003) - Nov 15, 2010 |
| 90 | Deception (2008) - Nov 15, 2010 |
| 90 | Samurai X: Reflection (2001) - Nov 15, 2010 |
| 95 | The Twilight Samurai (2002) - Nov 15, 2010 |
| 75 | Seven Samurai (1954) - Nov 15, 2010 |
| 80 | Kick-Ass (2010) - Nov 15, 2010 |
| 85 | Piano no mori (2007) - Oct 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |