![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Scatter | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Beast from 20,000 Fathoms (1953) - Mar 03, 2010 |
| 90 | Burnt Offerings (1976) - Mar 03, 2010 |
| 90 | Theater of Blood (1973) - Mar 03, 2010 |
| 90 | Alice, Sweet Alice (1976) - Mar 03, 2010 |
| 90 | Frankenstein Meets the Wolf Man (1943) - Mar 03, 2010 |
| 75 | Eegah (1962) - Mar 03, 2010 |
| 90 | The Last Man on Earth (1964) - Mar 03, 2010 |
| 85 | Flesh for Frankenstein (1973) - Mar 03, 2010 |
| 85 | The Amazing Transparent Man (1960) - Mar 03, 2010 |
| 80 | The City of the Dead (1960) - Mar 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |