![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Schismchasm | |
![]() |
Film Freak - 551 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2009
Location: Oslo, Norway
|

| 95 | Doug Stanhope: Word of Mouth (2002) - Jul 21, 2011 |
| 40 | Notorious (2009) - May 06, 2011 |
| 31 | Crank: High Voltage (2009) - May 06, 2011 |
| 29 | Ghajini (2008) - May 06, 2011 |
| 51 | Quantum of Solace (2008) - May 06, 2011 |
| 31 | Jumper (2008) - May 06, 2011 |
| 31 | Hancock (2008) - May 06, 2011 |
| 25 | The Spirit (2008) - May 06, 2011 |
| 34 | Spider-Man 3 (2007) - May 06, 2011 |
| 57 | Spider-Man (2002) - May 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |