![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SchroederFTW | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: USA
|

| 86 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 31, 2010 |
| 92 | Napoleon Dynamite (2004) - Mar 31, 2010 |
| 82 | Shallow Hal (2001) - Mar 31, 2010 |
| 88 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Mar 31, 2010 |
| 87 | The Fountain (2006) - Mar 31, 2010 |
| 91 | American History X (1998) - Mar 31, 2010 |
| 82 | School of Rock (2003) - Mar 31, 2010 |
| 80 | The Virgin Suicides (1999) - Mar 31, 2010 |
| 86 | Catch Me If You Can (2002) - Mar 31, 2010 |
| 88 | Identity (2003) - Mar 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |