Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Scirea
Film Freak - 503 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: Denmark
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 Platoon (1986) - Sep 03, 2009
74 Soylent Green (1973) - Sep 03, 2009
75 Sideways (2004) - Sep 03, 2009
15 Dave (1993) - Aug 22, 2009
50 Last Action Hero (1993) - Aug 22, 2009
60 The Cable Guy (1996) - Aug 22, 2009
45 Outbreak (1995) - Aug 22, 2009
56 Casualties of War (1989) - Aug 22, 2009
45 Out of Sight (1998) - Aug 22, 2009
62 Coming to America (1988) - Aug 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Scirea. Why not go rank more films, then come back and check it out again?