Sciz

sciz
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 46% Stuck on You (2003) - Rated 24 Jun 2012
66 9% Bad Boys II (2003) - Rated 24 Jun 2012
75 40% Cold Mountain (2003) - Rated 24 Jun 2012
76 46% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 24 Jun 2012
79 63% Hotel Rwanda (2004) - Rated 24 Jun 2012
64 5% The Grudge (2004) - Rated 24 Jun 2012
78 57% Eurotrip (2004) - Rated 24 Jun 2012
76 46% Madagascar (2005) - Rated 24 Jun 2012
54 0% House of Wax (2005) - Rated 24 Jun 2012
65 7% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 24 Jun 2012