![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ScoobyCristi | |
![]() |
Film Freak - 732 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2009
Location: Romania
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Flubber (1997) - Aug 04, 2011 |
| 100 | Sense and Sensibility (1995) - Aug 04, 2011 |
| 100 | Pride and Prejudice (1995) - Aug 04, 2011 |
| 60 | Awake (2007) - Nov 13, 2010 |
| 60 | Orphan (2009) - Nov 13, 2010 |
| 70 | Agora (2009) - Nov 13, 2010 |
| 87 | City of Ember (2008) - Nov 13, 2010 |
| 60 | One Hour Photo (2002) - Nov 13, 2010 |
| 90 | Sleuth (2007) - Nov 13, 2010 |
| 56 | The Expendables (2010) - Nov 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |