![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Scottdpp | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: South Pasadena, CA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Yes, I like good movies, but sometimes bad movies can be much more satisfying.
| |

| 70 | Final Destination (2000) - Oct 06, 2009 |
| 30 | Ratatouille (2007) - Oct 06, 2009 |
| 65 | The Fifth Element (1997) - Oct 06, 2009 |
| 10 | You've Got Mail (1998) - Oct 06, 2009 |
| 75 | Seven (1995) - Oct 06, 2009 |
| 60 | The Meaning of Life (1983) - Oct 06, 2009 |
| 60 | Burn After Reading (2008) - Oct 06, 2009 |
| 40 | Devil's Advocate (1997) - Oct 06, 2009 |
| 30 | Runaway Bride (1999) - Oct 06, 2009 |
| 10 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |