![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Scribbler UK | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2008
Location: Salford, Lancs, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Children of Men (2006) - Nov 22, 2009 |
| 85 | 2012 (2009) - Nov 22, 2009 |
| 80 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Nov 08, 2009 |
| 90 | Into the Storm (2009) - Nov 08, 2009 |
| 65 | Saw V (2008) - Nov 01, 2009 |
| 95 | Up (2009) - Oct 24, 2009 |
| 81 | Knowing (2009) - Aug 31, 2009 |
| 89 | Sunshine Cleaning (2009) - Aug 30, 2009 |
| 79 | Passengers (2008) - Aug 10, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Aug 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |