![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Scrutinizer | |
![]() |
Film Freak - 809 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2006
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Goonies (1985) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Gremlins (1984) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | 2046 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Saw (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | House of Flying Daggers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Man on the Moon (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |