Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Scylla
Movie Buff - 255 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
80 Babel (2006) - Nov 15, 2009
80 Stardust (2007) - Nov 15, 2009
75 La Femme Nikita (1990) - Nov 15, 2009
75 Sleepy Hollow (1999) - Nov 15, 2009
75 Apocalypto (2006) - Nov 15, 2009
90 There Will Be Blood (2007) - Nov 15, 2009
20 The Happening (2008) - Nov 15, 2009
30 Dick Tracy (1990) - Nov 15, 2009
80 The Exorcist (1973) - Nov 15, 2009
90 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Scylla. Why not go rank more films, then come back and check it out again?