Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SczzBckt
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Tropic Thunder (2008) - Aug 17, 2008
85 Groundhog Day (1993) - Aug 14, 2008
80 Chicago (2002) - Aug 14, 2008
70 Requiem for a Dream (2000) - Aug 14, 2008
90 The Godfather (1972) - Aug 14, 2008
75 The 6th Day (2000) - Aug 14, 2008
50 28 Weeks Later... (2007) - Aug 14, 2008
70 Grindhouse (2007) - Aug 14, 2008
60 Scarface (1983) - Aug 14, 2008
90 The Dark Knight (2008) - Aug 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SczzBckt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?