![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SeaNoEvil | |
![]() |
Movie Buff - 345 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2009
Location: Bur, Ont, Canada
|

| 45 | War of the Worlds (2005) - Aug 17, 2009 |
| 76 | This Is Spinal Tap (1984) - Aug 17, 2009 |
| 67 | Jackie Brown (1997) - Aug 17, 2009 |
| 87 | Goodfellas (1990) - Aug 17, 2009 |
| 62 | Orange County (2002) - Aug 17, 2009 |
| 56 | xXx (2002) - Aug 17, 2009 |
| 54 | Open Water (2003) - Aug 17, 2009 |
| 20 | The Happening (2008) - Aug 17, 2009 |
| 23 | Cloverfield (2008) - Aug 17, 2009 |
| 54 | Be Kind Rewind (2008) - Aug 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |