![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SeaOak | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: May 26, 2011
Location: USA
|

| 40 | Un Chien Andalou (1929) - Jan 26, 2012 |
| 90 | Louis C.K.: Hilarious (2010) - Jan 26, 2012 |
| 95 | The Thin Red Line (1998) - Jan 26, 2012 |
| 88 | Donnie Darko (2001) - Jan 19, 2012 |
| 87 | The Room (2003) - Jan 19, 2012 |
| 99 | 25th Hour (2002) - Jan 19, 2012 |
| 100 | The Godfather (1972) - Jan 19, 2012 |
| 98 | Straw Dogs (1971) - Jan 19, 2012 |
| 87 | Punch-Drunk Love (2002) - Jan 19, 2012 |
| 85 | American Psycho (2000) - Jan 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |