SeanL

seanl
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2011
Location: Johannesburg, Gauteng, South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 67% The Alamo (2004) - Rated 25 Mar 2011
75 74% The Four Feathers (2002) - Rated 25 Mar 2011
50 6% Captain Corelli's Mandolin (2001) - Rated 25 Mar 2011
70 57% Tears of the Sun (2003) - Rated 25 Mar 2011
80 86% Australia (2008) - Rated 25 Mar 2011
65 35% Windtalkers (2002) - Rated 25 Mar 2011
80 86% The Kingdom (2007) - Rated 25 Mar 2011
50 6% Green Zone (2010) - Rated 25 Mar 2011
75 74% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 25 Mar 2011
90 96% We Were Soldiers (2002) - Rated 25 Mar 2011