![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sebastian | |
![]() |
Cinema Addict - 1062 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2007
Location: Essen, Germany
|
|
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
| |

| 78 | La Promesse - Dec 11, 2009 |
| 55 | La Notte - Dec 11, 2009 |
| 60 | L' Eclisse - Dec 11, 2009 |
| 81 | Serbian Epics - Dec 11, 2009 |
| 73 | Vremena goda - Dec 11, 2009 |
| 80 | Salesman - Dec 11, 2009 |
| 82 | Iko shashvi mgalobeli - Dec 11, 2009 |
| 70 | Zombieland - Dec 11, 2009 |
| 62 | Brüno - Dec 11, 2009 |
| 70 | L'atalante - Dec 11, 2009 |
| Directors | Hans-Christian Schmid |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,535,000 Movie Rankings and Counting... |