![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sefar | |
![]() |
Movie Buff - 346 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Millennium Actress (2001) - Dec 23, 2008 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Dec 23, 2008 |
| 80 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Dec 23, 2008 |
| 85 | The Butterfly Effect (2004) - Dec 23, 2008 |
| 85 | A Scanner Darkly (2006) - Dec 23, 2008 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dec 23, 2008 |
| 80 | Cube (1997) - Dec 23, 2008 |
| 70 | Evolution (2001) - Dec 23, 2008 |
| 85 | Final Destination (2000) - Dec 23, 2008 |
| 80 | Akira (1988) - Dec 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |