![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Selly | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 73 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Oct 17, 2007 |
| 92 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Army of Darkness (1993) - Oct 17, 2007 |
| 72 | The Fifth Element (1997) - Oct 17, 2007 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Oct 17, 2007 |
| 84 | Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 17, 2007 |
| 87 | Aladdin (1992) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Twister (1996) - Oct 17, 2007 |
| 100 | The Princess Bride (1987) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Babe (1995) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |