![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SenorJulianV | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2010
Location: North Bergen, New Jersey, USA
|

| 93 | Midnight in Paris (2011) - Dec 29, 2011 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - May 15, 2011 |
| 93 | True Grit (2010) - Jan 25, 2011 |
| 95 | Irreversible (2002) - Jan 15, 2011 |
| 89 | Seraphim Falls (2007) - Jan 15, 2011 |
| 96 | Enter the Void (2010) - Jan 05, 2011 |
| 90 | Somewhere (2010) - Jan 04, 2011 |
| 89 | Rabbit Hole (2010) - Jan 04, 2011 |
| 89 | The Fighter (2010) - Jan 02, 2011 |
| 90 | Grindhouse (2007) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |