![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sentry04 | |
![]() |
Film Freak - 743 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Immortals (2011) - Jan 30, 2012 |
| 63 | Man on a Ledge (2012) - Jan 29, 2012 |
| 74 | Underworld: Awakening (2012) - Jan 24, 2012 |
| 71 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Dec 18, 2011 |
| 68 | The Muppets (2011) - Dec 17, 2011 |
| 72 | Ink (2009) - Dec 17, 2011 |
| 69 | Captain America: The First Avenger (2011) - Dec 08, 2011 |
| 55 | Jack and Jill (2011) - Nov 28, 2011 |
| 68 | Puss in Boots (2011) - Nov 20, 2011 |
| 68 | Real Steel (2011) - Nov 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |