Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Serak
Film Freak - 530 Films Ranked
Member Since: May 26, 2006
Location: Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
60 The Alamo (2004) - Aug 13, 2007
55 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
80 Alien (1979) - Aug 13, 2007
82 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
31 Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007
88 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
86 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
80 American History X (1998) - Aug 13, 2007
76 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Serak. Why not go rank more films, then come back and check it out again?