Seraphina

seraphina
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 19% A Civil Action (1998) - Rated 14 Feb 2008
90 58% The Grudge (2004) - Rated 14 Feb 2008
90 58% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 14 Feb 2008
70 11% Amistad (1997) - Rated 14 Feb 2008
82 37% National Treasure (2004) - Rated 14 Feb 2008
98 74% Phenomenon (1996) - Rated 14 Feb 2008
50 6% Bad Boys (1995) - Rated 14 Feb 2008
90 58% Billy Madison (1995) - Rated 14 Feb 2008
80 28% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Feb 2008
40 5% Bedazzled (2000) - Rated 14 Feb 2008