![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sercan | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: Istanbul, Turkey, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | With Honors (1994) - Mar 02, 2010 |
| 80 | Quantum of Solace (2008) - Feb 20, 2010 |
| 80 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Feb 20, 2010 |
| 25 | Taxi 4 (2007) - Feb 20, 2010 |
| 80 | Kingdom of Heaven (2005) - Feb 20, 2010 |
| 90 | The Godfather (1972) - Feb 20, 2010 |
| 41 | Annapolis (2006) - Feb 20, 2010 |
| 80 | The Matrix Reloaded (2003) - Feb 20, 2010 |
| 80 | The Matrix (1999) - Feb 20, 2010 |
| 70 | 300 (2007) - Feb 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |