Serhanberg

serhanberg
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% The Godfather (1972) - Rated 28 Jan 2015
100 95% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 27 Jan 2015
85 49% American Gangster (2007) - Rated 27 Jan 2015
70 18% Sherlock Holmes (2009) - Rated 27 Jan 2015
95 83% Limitless (2011) - Rated 27 Jan 2015
95 83% The Avengers (2012) - Rated 27 Jan 2015
85 49% Rocky Balboa (2006) - Rated 27 Jan 2015
100 95% The Hangover (2009) - Rated 27 Jan 2015
95 83% Blade II (2002) - Rated 27 Jan 2015
85 49% Hellboy (2004) - Rated 27 Jan 2015