Serpil

serpil
Movie Buff - 454 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 6% Idiocracy (2006) - Rated 09 Apr 2024
80 46% Fool Me Once (2024) - Rated 02 Apr 2024
80 46% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 15 Feb 2024
82 64% Vortex (2022) - Rated 02 Feb 2024
65 5% Last Call For Istanbul (2023) - Rated 29 Jan 2024
79 35% Pandora (2016) - Rated 23 Jan 2024
79 35% Redeeming Love (2022) - Rated 23 Jan 2024
80 46% Terzi (2023) - Rated 05 Dec 2023
82 64% The Blind Side (2009) - Rated 20 Nov 2023
78 28% Don't Worry Darling (2022) - Rated 15 Jun 2023