Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SestiQ
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2007
Location: Vilnius, Lithuania
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
10 The Butterfly Effect 2 (2006) - Dec 24, 2008
90 The Butterfly Effect (2004) - Dec 24, 2008
70 Seven Pounds (2008) - Dec 24, 2008
85 Dead Man (1995) - Dec 24, 2008
73 The Golden Compass (2007) - Feb 25, 2008
70 I Am Legend (2007) - Feb 25, 2008
69 Wrong Turn 2: Dead End (2007) - Jan 27, 2008
85 Hitman (2007) - Jan 27, 2008
78 The Day After Tomorrow (2004) - Nov 16, 2007
75 Shallow Hal (2001) - Nov 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SestiQ. Why not go rank more films, then come back and check it out again?