![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Seth FLC | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2008
Location: md, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Silent Night, Deadly Night (1984) - Jul 31, 2008 |
| 60 | Silent Night, Deadly Night Part 2 (1987) - Jul 31, 2008 |
| 80 | Cannibal Apocalypse (1980) - Jul 31, 2008 |
| 60 | Aenigma (1987) - Jul 31, 2008 |
| 60 | The Wax Mask (1997) - Jul 31, 2008 |
| 75 | The Stuff (1985) - Jul 17, 2008 |
| 60 | The Funhouse (1981) - Jul 17, 2008 |
| 88 | The Bird with the Crystal Plumage (1970) - Jul 17, 2008 |
| 60 | Halloween: Resurrection (2002) - Jul 17, 2008 |
| 75 | Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989) - Jul 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |