![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sevda | |
![]() |
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2010
Location: USA
|

| 9 T8 | Julia (2009) - Jan 15, 2012 |
| 10 T10 | Aliens (1986) - Aug 28, 2011 |
| 9 T8 | 12 Monkeys (1995) - Aug 28, 2011 |
| 7 T5 | Contact (1997) - Aug 28, 2011 |
| 5 T3 | Mission to Mars (2000) - Aug 28, 2011 |
| 85 T10 | The Cell (2000) - Aug 28, 2011 |
| 10 T10 | One False Move (1992) - Oct 22, 2010 |
| 8 T7 | The Big Lebowski (1998) - Feb 12, 2010 |
| 10 T10 | There Will Be Blood (2007) - Feb 11, 2010 |
| 6 T4 | The Sentinel (2006) - Feb 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,055,000 Movie Rankings and Counting... |