Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Seven42
Film Freak - 595 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Ratatouille - Nov 18, 2007
60 Talk to Me - Nov 18, 2007
70 Summer of Sam - Nov 11, 2007
80 A Simple Plan - Nov 11, 2007
60 Entrapment - Nov 11, 2007
60 The Princess Diaries - Nov 11, 2007
70 Jumanji - Nov 11, 2007
70 The Full Monty - Nov 11, 2007
40 The Whole Nine Yards - Nov 11, 2007
70 Batman - Nov 11, 2007
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Seven42. Why not go rank more films, then come back and check it out again?