![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sevenofnine | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2010
Location: Slovenia
|

| 55 | Stalag 17 (1953) - Mar 07, 2010 |
| 80 | The Horse Whisperer (1998) - Mar 07, 2010 |
| 70 | Flatliners (1990) - Mar 07, 2010 |
| 70 | Gladiator (2000) - Mar 07, 2010 |
| 95 | Children of Men (2006) - Mar 07, 2010 |
| 50 | Poltergeist (1982) - Mar 07, 2010 |
| 66 | Cocoon (1985) - Mar 07, 2010 |
| 40 | The Hurt Locker (2009) - Mar 07, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Mar 07, 2010 |
| 5 | Babe (1995) - Mar 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |