SeveredSick

severedsick
Cinema Addict - 1417 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Lover of film, music, and fitness. Sucker for horror flicks. 60 and above is good to me.

more Recent Ratings

88 56% Ali (2001) - Rated 23 Sep 2016
78 28% Dredd (2012) - Rated 23 Sep 2016
60 10% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 23 Sep 2016
30 3% Envy (2004) - Rated 23 Sep 2016
95 83% The Seventh Seal (1957) - Rated 23 Sep 2016
59 9% Elizabethtown (2005) - Rated 23 Sep 2016
90 68% Paddington (2015) - Rated 23 Sep 2016
65 13% Frozen (2010) - Rated 23 Sep 2016
80 35% They Live (1988) - Rated 23 Sep 2016
80 35% Creepshow 2 (1987) - Rated 23 Sep 2016