![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Seviin | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
Location: Nebraska, USA
|

| 70 | Snakes on a Plane (2006) - Jan 17, 2009 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 17, 2009 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Jan 17, 2009 |
| 70 | Titan A.E. (2000) - Jan 17, 2009 |
| 78 | The Bourne Identity (2002) - Jan 17, 2009 |
| 99 | Full Metal Jacket (1987) - Jan 17, 2009 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Jan 17, 2009 |
| 10 | Transformers (2007) - Jan 17, 2009 |
| 60 | 8 Mile (2002) - Jan 17, 2009 |
| 80 | Cars (2006) - Jan 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |