![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sewell18 | |
![]() |
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: May 13, 2010
Location: USA
|

| 70 T6 | Gone in 60 Seconds (2000) - May 13, 2010 |
| 80 T7 | The Passion of the Christ (2004) - May 13, 2010 |
| 60 T3 | In the Line of Fire (1993) - May 13, 2010 |
| 70 T6 | Ratatouille (2007) - May 13, 2010 |
| 70 T6 | Training Day (2001) - May 13, 2010 |
| 60 T3 | Brothers (2009) - May 13, 2010 |
| 100 T10 | Batman Begins (2005) - May 13, 2010 |
| 50 T1 | Superman Returns (2006) - May 13, 2010 |
| 65 T5 | Black Hawk Down (2001) - May 13, 2010 |
| 60 T3 | Must Love Dogs (2005) - May 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,063,000 Movie Rankings and Counting... |